2024. április 27., szombat

Év Tűzoltója 2008. pályázat második helyezettjének díjátadása Encsen

Az encsi tűzoltóságon 2009. március 29-én délelőtt ünnepélyes keretek között vette át a Lánglovagok Egyesület Év Tűzoltója 2008. díját Iván József tű. főtörzszászlós, encsi tűzoltó. Iván József a meghirdetett pályázaton második helyezést ért el. A támogatók ajándékai kiegészült Várkonyi László jóvoltából a Pallavicini kastélyszállóba két személyre szóló vendéglátással, valamint Kovács Sándor tű. alezredes, encsi tűzoltóparancsnok által adott jutalommal. Az ünnepség állófogadással zárult, majd kötetlen beszélgetés keretében több órán át élvezhették a Lánglovagok Egyesület megjelent tagjai a parancsnokság és munkatársainak vendégszeretetét.

Év Tűzoltója 2008. pályázat második helyezettjének díjátadó ünnepsége Encsen
Év Tűzoltója 2008. pályázat második helyezettjének díjátadó ünnepsége Encsen + 18