2024. április 19., péntek

Tűzvédelmi hírlevél a társasházkezelőknek

A Lánglovagok Egyesület hírlevéllel és szakmai fórummal segíti a társasházak üzemeltetőit.

A tűzvédelmi törvényből, az Országos Tűzvédelmi Szabályzatból és több más jogszabályból fakadóan megannyi feladat adódik, egyben nagy felelősség hárul a társasházak üzemeltetőire. Tűzvédelmi végzettség, szakképzettség nélkül az előírások értelmezése és alkalmazása azonban nem egyszerű feladat.

A Társasházkezelők tűzvédelmi hírlevele gyakorlati segítséget nyújt az ingatlankezelőknek a tűzvédelmi szabályok közti eligazodásban. A hírlevél egyúttal hasznos lehet a Számvizsgáló Bizottságok tagjainak és a lakóknak is.

A Lánglovagok Egyesület egyúttal a fórumában lehetőséget ad kérdezni is a társasházak tűzvédelmével kapcsolatban. A feltett kérdésre tűzvédelmi szakemberek válaszolnak.