2024. március 29., péntek

Év Tűzoltója 2007. pályázat meghirdetése

A Lánglovagok Egyesület a Lánglovagok.hu támogatásával meghirdeti azÉv Tűzoltója 2007. pályázatot.

A szabályok szerint bárki jelölhet olyan hivatásos, létesítményi vagyönkéntes (köztestületi és egyesületi egyaránt) magyar tűzoltót, akit a 2007. évi munkája alapján alkalmasnak talál erre a megtiszteltetésre. A pályázatnak tartalmaznia kell egy indoklást, esetleg történetet, melynek terjedelmi korlátja legfeljebb 10 ezer karakter. Lehetőség szerint képet is kell küldeni a jelöltről. A pályázathoz meg kell adni a jelölt tűzoltó nevét, rendfokozatát (ha van), szolgálati helyét, beosztását, életkorát, valamint elérhetőségét(lehetőség szerint mobilszámát), valamint a jelölő nevét, elérhetőségét(lehetőség szerint mobilszámát).

Az egyesulet@langlovagok.hu e-mail címre beérkezett pályázatok alapján a Lánglovagok Egyesület elnöksége választja ki a három nyertest, az első, a második és harmadik helyezettet.Mindhárman jogosultak lesznek az Év Tűzoltója 2007 cím viselésére. A pályázaton nem jelölhet és nem érhet el helyezést a Lánglovagok Egyesület rendes tagja, a Lánglovagok Egyesületet támogató profitorientált gazdasági társaság és azok munkatársai.

A pályázatok beadási határideje: 2008. február 21. (csütörtök) 23 óra 59 perc.

A három nyertes az erkölcsi elismerésen túl értékes nyereményekben részesül az alábbi cégek, szervezetek támogatásával:

112Shop
Firequip International Kft.