2024. április 19., péntek

Oktatófilm készítéséhez kérünk segítséget

A Lánglovagok Egyesület az önkéntes és hivatásos tűzoltók, ifjúsági tűzoltók, illetőleg a tűzoltók munkája iránt érdeklődők részére készít bemutató-, illetve oktatófilmeket. A Nemzeti Együttműködési Alap segítségével az ehhez szükséges eszközök egy részét sikerült beszerezni, de ezek még teljes körűen nem elégségesek a professzionális kisfilmek elkészítéséhez.

A Lánglovagok Egyesület anyagi segítséget kér, hogy a hiányzó eszközöket megvásárolhassa, és mielőbb nekiláthasson a munkához. Magánszemélyek és cégek egyaránt nyújthatnak anyagi támogatást, akár 500 forint is jelentős előrelépés.

A támogatást az Erste Banknál vezetett, 11600006-00000000-22098320 számú bankszámlára lehet átutalni vagy befizetni. A közleménysorban feltétlenül fel kell tüntetni, hogy „közhasznú támogatás”, valamint magánszemély adományozó állandó lakhelyét.