2024. április 23., kedd

Látogatás a Repülőtéri Katasztrófavédelmi Igazgatóságon

A Lánglovagok Egyesület szervezésében mintegy harmincan látogattak el 2009. május 23-án a Repülőtéri Katasztrófavédelmi Igazgatóságra. Az egyesület tagjai, családtagjaik, ismerőseik a repülőtéri tűzoltók munkájával, gépjárműveivel, felszereléseivel ismerkedtek. Füst nélkül ugyan, de kipróbálhatták a pszichikai pályát, megtekintették a tűzoltók gyakorlatozásra használt kiszuperált utasszállítót, majd végezetül az irányítótorony teraszáról tárult eléjük a Ferihegyi repülőtér területe. A látogatás Jambrik Rudolf tű. alezredes, a Repülőtéri Katasztrófavédelmi Igazgatóság nemrégiben kinevezett igazgatójának, valamint a Budapest Airport Kommunikációs Igazgatóságának köszönhetően valósult meg. Az igazgatóságon a látogatókat Kruslák Attila tű. fhdgy. kalauzolta.

Látogatás a Repülőtéri Katasztrófavédelmi Igazgatóságon
Látogatás a Repülőtéri Katasztrófavédelmi Igazgatóságon + 34