2024. április 16., kedd

Év Tűzoltója díjátadás Pilisvörösváron

A Pilisvörösvári Önkéntes Tűzoltó Egyesület szertárában 2008. április 7-én került sor a Lánglovagok Egyesület Év Tűzoltója 2007. pályázatán első helyezést elért önkéntes tűzoltó díjátadó ünnepségére. Kovács Zsolt, a pilisvörösvári egyesület elnöke, parancsnoka a pályázat támogatóitól, valamint Kis-Guczi Pétertől, a Lánglovagok Egyesület elnökétől vehette át az elismerést és a vele járó tűzoltó felszereléseket, ajándéktárgyakat.

A rendezvényen képviseltette magát a rendőrség,mentőszolgálat, valamint a környékbeli tűzoltóságok, tűzoltó egyesületek vezetői, illetve tagjai, munkatársai. A pilisvörösvári polgármester személyesen mondott köszönetet Kovács Zsolt és a pilisvörösvári önkéntes tűzoltók munkájának.

Év Tűzoltója 2007. pályázat első helyezettjének díjátadása Pilisvörösváron
Év Tűzoltója 2007. pályázat első helyezettjének díjátadása Pilisvörösváron + 17