2024. április 26., péntek

Meghívó a székesfehérvári fotókiállításra

Tűzoltókról szóló fotókiállítás nyílik 2010. április 30-án, pénteken 17 órakor Székesfehérváron, a Műhely Kávéházban (Ady Endre utca 11.). Bisztricz Anett, a székesfehérvári tűzoltóság szóvivőjének, a Lánglovagok Egyesület tagjának és Koppán Viktornak, a Fejér Megyei Hírlap fotóriporterének, a Lánglovagok Egyesület pártoló tagjának fotói a székesfehérvári tűzoltók mindennapjait mutatják be. A képek hűen tükrözik a tűzoltók káreseteknél tanúsított megfeszített munkáját, valamint a közös rendezvények alkalmával a baráti, bajtársi összetartást. A kiállítást Molnár Erik tű. ezredes, székesfehérvári tűzoltóparancsnok, Elekes András, a Fejér Megyei Hírlap főszerkesztője és Kis-Guczi Péter, a Lánglovagok Egyesület elnöke, a Lánglovagok.hu tűzoltóportál főszerkesztője nyitja meg. Mindenkit várunk szeretettel! A kiállítás 2010. május 16-ig tekinthető meg.